Sześć prostych ćwiczeń do konturowania twarzy z masażerami Faceglow

Sześć prostych ćwiczeń do konturowania twarzy z masażerami Faceglow

Sześć prostych ćwiczeń do konturowania twarzy z masażerami Faceglow

Odkryj sześć prostych ćwiczeń do konturowania twarzy z masażerami Faceco i ciesz się wyrzeźbionym, młodszym wyglądem. W tym artykule dowiesz się, jak masażer do twarzy w połączeniu z regularnym masażem może poprawić wygląd Twojej skóry twarzy!

Konturowanie twarzy za pomocą ćwiczeń i masażerów do twarzy to skuteczny sposób na uzyskanie wyrzeźbionego, młodszego wyglądu. Masażery Faceco są doskonałym narzędziem do tego celu, a poniżej przedstawiamy sześć prostych ćwiczeń, które możesz wykonać samodzielnie, aby osiągnąć zadowalające rezultaty.

 1. Masaż wokół oczu
 2. Rozluźnienie mięśni policzków
 3. Masaż poprawiający owal
 4. Wygładzenie linii nosa
 5. Masaż czoła
 6. Masaż szyi
 7. Podsumowanie

1. Masaż wokół oczu

Tutaj idealnie sprawdzi się nasz masażer punktowy do okolic oczu. Dzięki kulkowej końcówce, masażer doskonale dociera nawet do najtrudniejszych miejsc w okolicy łuku brwiowego. Dodatkowo, płaskie zakończenie umożliwia precyzyjne rozprowadzenie kremu pod oczy. Dzięki regularnemu stosowaniu zredukujesz opadającą powiekę, ujednolicisz kolor skóry oraz poprawisz jędrność skóry. Znajdziesz go na naszej stronie faceglow.pl

                                                  

2. Rozluźnienie mięśni policzków

Dedykowany masażer do twarzy, zaprojektowany specjalnie do masowania bruzd i powiek, to idealne narzędzie, które ułatwi codzienną pielęgnację skóry.

Wykorzystując dwie strony masażera, można nie tylko wykonywać masaż, ale także delikatnie nakładać kremy pod oczy. Regularne stosowanie tego narzędzia wpływa na poprawę jędrności, elastyczności i odżywienia skóry. Ponadto, zalety korzystania z masażera do twarzy obejmują:

 • redukcję cieni pod oczami,
 • liftingowanie skóry,
 • redukcję opadających powiek,
 • pobudzenie krążenia krwi w skórze,
 • zwiększenie absorpcji składników aktywnych z kremów.

Korzystając z masażera do twarzy, można z łatwością wprowadzić te korzyści do codziennej rutyny pielęgnacji, osiągając zdrowszy i promienniejszy wygląd skóry. Znajdziesz go pod linkiem faceglow.pl

                                               

3. Masaż poprawiający owal 

Dzięki zastosowaniu technik masażu oraz narzędzi, takich jak masażer liftingujący, taśmy kinezjologiczne czy kamień gua sha, można osiągnąć widoczne efekty w poprawie konturu twarzy. Liftingujący masaż stymuluje krążenie krwi, przyczyniając się do dotlenienia i odżywienia komórek skóry, co wpływa na zwiększenie jej elastyczności i jędrności a co za tym idzie poprawę owalu. Taśmy kinezjologiczne, naśladujące skórę, są delikatne dla ciała i pomagają zredukować opuchliznę oraz wygładzić zmarszczki. Kamień gua sha, wykonany z naturalnego kamienia, pozwala na dogłębne oddziaływanie na tkanki skóry. Połączenie tych metod może znacznie poprawić owal twarzy, odmłodzić wygląd i sprawić, że poczujemy się lepiej we własnym ciele.

                                                      

4. Wygładzenie lini nosa

Wykorzystanie narzędzi, takich jak kamień gua sha oraz specjalistyczny masażer na bruzdy nosowo-wargowe w połączeniu z masażem twarzy, może przyczynić się do osiągnięcia zauważalnych efektów w poprawie wyglądu tych obszarów. Dodatkowo specjalistyczne taśmy kinezjo na obszar wokół nosa, również poprawią jego wygląd  Masaż twarzy, oparty na technikach gua sha, stymuluje krążenie krwi i wspomaga procesy regeneracji skóry, co prowadzi do zwiększenia jej elastyczności i jędrności. Masażer na bruzdy nosowo-wargowe pozwala na precyzyjne i dogłębne oddziaływanie na problematyczne partie twarzy. Regularne wykonywanie tych technik masażu może prowadzić do wygładzenia nosa i redukcji bruzd nosowo-wargowych, co przyczynia się do odmłodzonego i bardziej harmonijnego wyglądu twarzy.

                                      

5. Masaż czoła

Stosowanie regularnego masażu twarzy wraz z użyciem taśm kinezjo  na okolice czoła może nie tylko pomóc w jego wygładzeniu, ale także zrelaksować napięte mięśnie odpowiedzialne za powstawanie zmarszczek w tym obszarze . Dodatkowo zastosowanie dermarollera, narzędzia wyposażonego w drobne wypustki, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, przyczyniając się do regeneracji skóry i zmniejszenia zmarszczek. Połączenie tych dwóch metod może znacznie poprawić wygląd czoła, redukując  między innymi lwią zmarszczkę oraz inne linie mimiczne

                                                      

6. Masaż szyi

Masaż szyi z użyciem kamienia gua sha pobudza krążenie krwi, przyczyniając się do dotlenienia i odżywienia skóry, co prowadzi do zwiększenia jej elastyczności i jędrności. Dermaroller, narzędzie z drobnymi wypustkami, stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, co wpływa na regenerację skóry i redukcję drobnych zmarszczek. Połączenie tych metod może przynieść znaczące efekty w poprawie wyglądu skóry na szyi, sprawiając, że staje się ona młodsza, jędrniejsza i bardziej promienna.

                                               

7. Podsumowanie

W artykule przedstawiono sześć prostych ćwiczeń do konturowania twarzy z wykorzystaniem masażerów Faceglow, które pomagają osiągnąć wyrzeźbiony, młodszy wygląd. Ćwiczenia obejmują masaż wokół oczu, rozluźnienie mięśni policzków, masaż poprawiający owal, wygładzenie linii nosa, masaż czoła i masaż szyi. Zastosowanie technik masażu w połączeniu z narzędziami, takimi jak masażer liftingujący, taśmy kinezjologiczne, kamień gua sha czy dermaroller, prowadzi do poprawy elastyczności, jędrności oraz odżywienia skóry. Regularne wykonywanie tych ćwiczeń sprawia, że skóra staje się młodsza, promienna i zdrowsza, a kontury twarzy są wyraźniejsze

Powrót do blogu