Naturalny lifting twarzy to nie bajka a rzeczywistość.

Naturalny lifting twarzy to nie bajka a rzeczywistość.

Marzy Ci się twarz jak spod ręki chirurga? To jest możliwe w naturalny sposób, bez ingerencji medycyny estetycznej. Lifting twarzy bez skalpela to nic innego jak specjalne techniki masażu twarzy, które możesz wykonać w salonie ale również w domu. 

Z wpisu dowiesz się:

 • Masaż twarzy jako naturalny lifting;
 • Masaż twarzy – efekty;
 • Taśmy kinezjologiczne, czyli taping twarzy;
 • Narzędzia przy masażu twarzy;
 • Masaż twarzy jako alternatywa dla medycyny estetycznej.

 • 1.Masaż twarzy jako naturalny lifting

  Masaż twarzy, czyli sekret naturalnego liftingu. Grawitacja niestety nie służy naszej aparycji. Chcemy pokazać Ci, że lifting twarzy można uzyskać rezygnując z ingerencji chirurgicznej. Nasze metody są naturalne i bezinwazyjne, a ich systematyka skutkuje efektami, które zadowolą nie tylko nasze oczy, ale również zdrowie. 

  1. Masaż twarzy - efekty

  Na naszej twarzy znajduje się około 50 mięśni. Aby zapobiec tworzeniu się zmarszczek należy rozluźniać przykurczone mięśnie za pomocą masażu twarzy. Na naszym instagramie znajdziesz dokładną instrukcję na liftingujący masaż twarzy każdej partii, która Ciebie interesuje. Nasza dyplomowana masażystka-Alina pokaże Ci krok po kroku jak wykonywać masaż twarzy prawidłowo i odpowie na nurtujące Cię w związku z nim pytania. Regularnie udostępniamy efekty przed i po, abyś widziała, jak wygląda nasza twarz po masażu. Dzięki temu, że nasze metody są naturalne i nieinwazyjne możesz je powtarzać w naszym salonie masażu twarzy w Warszawie raz w tygodniu oraz każdego dnia robiąc szybki automasaż twarzy w domu.

  1. Taśmy kinezjologiczne – czyli taping twarzy

  Taping twarzy w towarzystwie masażu daje spektakularne efekty. Regularność zakładania taśmy przy równoczesnym masażu twarzy zwiększa przepływ krwi dzięki temu, że unosi się ona delikatnie do góry i zwiększa przestrzeń pomiędzy skórą a powięzią, dzięki czemu pomaga w usunięciu toksyn z organizmu oraz przepływu krwi.

  Taping twarzy powoduje również pobudzenie układu limfatycznego. Uwalnia tkanki od obrzęków, wspaniale niweluje bruzdy i zmarszczki. Dzięki nim nasze mięśnie twarzy są wzmocnione, skóra bardziej elastyczna a blizny wygładzone. Są to idealne dowody na to, że masaż twarzy wraz z tapingiem to najlepszy duet dla wyglądu i kondycji naszej twarzy.

  1. Narzędzia przy masażu twarzy

  Aby pogłębić efekt liftingu twarzy, równocześnie zachowując naturalne sposoby zalecamy korzystanie z bańki próżniowej do twarzy oraz roller. Bańka chińska dzięki swojej strukturze odprowadza limfę i dojdzie do tych partii twarzy, do których nie docierają dłonie. (Uwaga! Osoby z mocno naczyniową skórą, są niestety wykluczone ze stosowania bańki na twarzy). Roller jadeitowy natomiast pomaga wchłonąć lepiej składnikom z pielęgnacji do naszej skóry. Zarówno bańkę jak i roller, można zakupić w naszym sklepie w zakładce https://faceco.store/collections/produkty , a instrukcję stosowania pokazuje krok po kroku nasza masażystka na naszym instagramie.

  1. Masaż twarzy jako alternatywa dla medycyny estetycznej

  Lifting twarzy, to nie tylko działania zewnątrz, ale i też wewnątrz.Nie bez powodu mówi się, że woda to życie, dlatego powinniśmy wypijać około 1,5 - 2 litry dziennie. Pomaga to nie tylko zachować zdrowy balans ciała, ale i zdrowy wygląd. Jeśli borykasz się z opuchlizną dodatkowo pomoże Ci herbata z pokrzywy.Medycyna estetyczna idzie do przodu, ale naturalne sposoby liftingu twarzy skutecznie depczą jej po piętach. Dzięki nim nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale i przy okazji systematycznym masażowi twarzy i odpowiednim dbaniu o stan skóry od wewnątrz, polepszysz swoje zdrowie i wygląd, a co za tym idzie pewność siebie ulegnie poprawie. Nasza strona i salon masażu twarzy w Warszawie powstała z pasji oraz miłości do poprawy wyglądu twarzy dzięki nieinwazyjnym metodom. Taśmy kinezjologiczne do twarzy, masaż bańką próżniową, masaż kobido. To jedne z naszych głównych usług, dzięki którym Twoja twarz nabierze młodzieńczego, świeżego wyglądu. Co powstrzymuje Cię przed zawalczeniem o lepszą wersję siebie? Zacznij z nami swoją przygodę z naturalnym liftingiem twarzy!

  Powrót do blogu