Najlepszy masaż Kobido w Warszawie? Odpowiedź jest prosta tylko w Face Glow - dawniej FaceCo.

Najlepszy masaż Kobido w Warszawie? Odpowiedź jest prosta tylko w Face Glow - dawniej FaceCo.

Najlepszy? To mało obiektywna ocena, ale jesteśmy w stanie Cię do tego przekonać już na pierwszej wizycie w naszym salonie.  A co nas wyróżnia? Indywidualne podejście do każdego kleinta i jego oczekiwać wobec masażu Kobido wykonanegow w naszym salonie. Pokażemy Ci jak w naturalny sposób polepszyć stan Twojej skóry, zmienić kształt i owal twarzy na lepsze, a co najważniejsze poprawimy Twoje samopoczucie i pewność siebie. 


Z wpisu dowiesz się:

 1. Gdzie jest najlepszy masaż Kobido w Warszawie;

2.Studio masażu Face Glow dawniej FaceCo w Warszawie; 

3.Masaż kobido – jakich efektów możesz się spodziewać;

4.Dlaczego kobido jest dla mnie?

5.Taśmy kinezjologiczne a masaż kobido.


 • Gdzie jest najlepszy masaż Kobido w Warszawie
 • Najlepszy. To pojęcie bardzo względne, jednak my jesteśmy gotowi podjąć to ryzyko twierdząc, że nasz masaż kobido jest najlepszy. Możesz wierzyć nam na słowo lub przyjść do naszego salonu masażu twarzy osobiście. Jednak zanim to nastąpi, pozwól nam zargumentować skąd takie odważne stwierdzenie. Spektakularne efekty, holistyczne podejście i przede wszystkim indywidualne  podejście do klienta  czy wykwalifikowany personel to jedne z wielu argumentów przemawiających na naszą korzyść. 

 • Studio masażu Face Glow dawniej FaceCo w Warszawie
 • Zacznijmy od tego, że w naszym salonie masażu twarzy w Warszawie zabiegi wykonuje dyplomowana masażystka. Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, która od lat pracuje w zawodzie, także nie jest to osoba po przysłowiowym 'weekendowym kursie'. Alina jest ceniona nie tylko za swój profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta, ale także za szeroki permanentny uśmiech, który już od progu wprawi Cię w dobry nastrój. Stawiamy na wiedzę i doświadczenie zdobyte przez wiele lat jako sportowiec, student czy praktykujący masażysta. . 

 • Masaż kobido – jakich efektów możesz się spodziewać
 • Pewnie zadajesz sobie pytanie 'kiedy zobaczę efekt? czy muszę wykupić nieskończoną ilość  zabiegów, aby coś zadziałało.' Zapewniamy, troszkę mniej, a konkretnie jeden. Wszystko zależy od indywidualnego przypadku, aczkolwiek efekt masażu kobido zauważysz już po pierwszym zabiegu! Efekty pracy Aliny w naszym salonie są spektakularne, jednak niestety nie jest ona  czarodziejką (choć tak czasem nazywają ją klientki ). Dlatego o ile już po jednym zabiegu zobaczysz różnice, to dla długotrwałych efektów zaleca się, aby wykonać ich minimum 5. Choć najbardziej zalecane jest wykonanie 10 zabiegów przez okres 10 tygodni. 

 • Dlaczego Kobido jest dla mnie?
 • Co da mi masaż twarzy kobido? i dlaczego muszę go powtórzyć?

  Jak już wcześniej wspominaliśmy efekt zauważysz już po pierwszym zabiegu, jednak nasze metody są naturalne i nieinwazyjne. Dlatego też systematyka i powtarzalność pozwala zachować wymarzony efekt na dłużej. Alina pokaże Ci również, jak wykonywać masaż twarzy w domu oraz udzieli cennych wskazówek. Dla przysłowiowych niedowiarków dysponujemy galerią zdjęć kobido przed i po, a dowodem skuteczności zabiegów są opinie naszych klientów oraz liczne grono odbiorców Aliny (Instagram: 17 tys. obserwujących, Tik Tok 93 tys.). 

  Efekty, jakie uzyskasz po masażu to przede wszystkim odzyskanie młodzieńczego wyglądu dzięki głębokiej pracy mięśni, oczyszczona skóra z toksyn i martwego naskórka, stymuluje pracę kolagenu oraz elastyny, niweluje napięcie mięśniowe a co za tym idzie zmarszczki mimiczne.

  Masaż kobido skutkuje również efektami zdrowotnymi, takimi jak walka ze stresem, reguluje balans energetyczny organizmu, zmniejsza bruksizm, łagodzi bóle głowy i sztywność twarzy oraz wprowadza nas w stan relaksu i odprężenia.

 • Taśmy kinezjologiczne a masaż kobido
 • Nasz masaż twarzy, a dokładniej masaż kobido możemy dodatkowo urozmaicić o taśmy kinezjologiczne do twarzy. Czyli najprościej mówiąc taping twarzy. Dzięki niemu efekt masażu zostaje przedłużony. Odwiedź nasz salon masażu twarzy w Warszawie i dowiedz się jak działa najlepsze kobido w Warszawie

  Powrót do blogu