Liftingujący masaż twarzy- mowa tu o facemodelingu w Warszawie.

Liftingujący masaż twarzy- mowa tu o facemodelingu w Warszawie.

Nie chcesz korzystać z medycyny estetycznej a chcesz poprawić stan swojej skóry twarzy i jej jędrność? To zdecydowanie zabieg dla Ciebie! Facemodeling ma za zadanie naturalnie wymodelować Twoją twarz, unieść policzki, zmniejszyć opuchliznę, spłycić zmarszczki i ujędrnić Twoją twarz. Facemodeling nie od dziś jest nazywanym liftingiem twarzy bez skalpela. Koniecznie sprawdź jego działanie w naszym salonie FaceCo w Warszawie. 


W tym wpisie dowiesz się:


1.Czym jest facemodeling?

2.Jakie narzędzia wykonywane są przy masażu twarzy?

3.Czy masaż twarzy jest dla mnie?

4.Jakie są wskazania do masażu twarzy?

5.Jakie efekty przynosi regularny masaż twarzy?

6.Gdzie w Warszawie wykonam facemodeling?

7.Facemodeling a taśmy kinezjologiczne do twarzy

8.Podsumowanie • Czym jest facemodeling?

 • Facemodeling, to nic innego, jak naturalne modelowanie twarzy. Dlaczego naturalne? Ponieważ wykonujemy masaż tkanek głębokich twarzy, który ma za zadanie poprawić nie tylko jej wygląd, ale także kondycję skóry i stan zdrowia nie wykorzystując przy tym medycyny estetycznej. W rezultacie zyskujesz efekt odmłodzenia bez ingerencji w wygląd chirurgicznie. Dzięki odpowiedniemu dotykowi nasze tkanki w skórze twarzy zostają odżywione, a ich prawidłowa fizjologia może zostać przywrócona.


 • Jakie narzędzia wykonywane są przy masażu twarzy?

 • Oprócz wykorzystania profesjonalnych rąk naszej dyplomowanej masażystki, które są kluczowym narzędziem do wykonania masażu twarzy, używamy również bańki chińskiej do twarzy, rollera jadeitowego lub kamienia Gua Sha oraz taśmy kinezjologiczne FaceTapes do twarzy, które są wisienką na torcie w facemodelingu. Czy zawsze ich używamy? 

  Oczywiście, że nie. Przed każdym zabiegiem wykonujemy dokładny wywiad aby sprostać Twoim oczekiwaniom i dobieramy odpowiednia narzędzia dostosowane specjalnie dla Ciebie. • Czy masaż twarzy jest dla mnie?

 • Marzysz o naturalnym spłyceniu zmarszczek mimicznych? Posiadasz zastoje limfatyczne w twarzy? Borykasz się z ‘drugim podbródkiem’? Twoja skóra twarzy utraciła jędrność? Opadające policzki lub zrosty mięśniowe spędzają Ci sen z powiek? A może po prostu masz ochotę na relaks? Jeśli na którekolwiek z wyżej wymienionych pytań, odpowiedziałaś twierdząco, to tak- ten masaż twarzy jest zdecydowanie dla Ciebie.


 • Jakie są wskazania do masażu twarzy?

 • Nie jest tajemnicą, że czas biegnie tylko w jedną stronę. Na naszej twarzy maluje się piękna historia, dlatego tak ważne jest, aby zachować ją jak najdłużej w dobrej kondycji. Dlatego każdego rodzaju utrata jędrności, niewyraźny owal, migracja twarzy, zbyt duże napięcie mięśniowe i wiele innych powodów są wskazaniem do masażu twarzy.


 • Jakie efekty przynosi regularny masaż twarzy?

 • Odjęcie sobie kilku lat wstecz, poprawa owalu i symetrii, zniwelowanie drugiego podbródka, skorygowanie bruzd nosowo wargowych i opadających powiek, spłycenie zmarszczek mimicznych twarzy. Są to efekty widoczne gołym okiem, jednak masaż twarzy przynosi jednak znacznie większe efekty nie tylko wizualne, ale również zdrowotne takie jak poprawa cyrkulacji krwi i limfy, zniwelowanie opuchlizny twarzy oraz cieni pod oczami, dotlenia i odżywia skórę i kości. Dodatkowo poprawia samopoczucie a to również bardzo ważny aspekt, aby nasze zdrowie psychiczne było w dobrej kondycji.


 • Gdzie w Warszawie wykonam zabieg typu facemodeling?

 • Masaż liftingujący twarzy, czyli facemodeling wykonasz w naszym salonie w Warszawie.

  Dlaczego akurat w nasze ręce najlepiej oddać swoją twarz? Ponieważ w naszym salonie masaż twarzy wykonuje dyplomowana masażystka. Absolwentka Uniwersytetu medycznego w Warszawie. Nasz salon skupia się tylko na masażu twarzy wykorzystując przy tym odpowiednie kosmetyki oraz narzędzia dostosowane do potrzeb Twoich i Twojej skóry.


 • Facemodeling a taśmy kinezjologiczne do twarzy

 • Taśmy kinezjo po masażu twarzy, to nic innego jak tak zwane plastrowanie taśmami rehabilitacyjnymi twarzy, szyi i dekoltu w celu przedłużenia efektu masażu oraz zmniejszenia napięcia i ujędrnienia skóry. Taping twarzy ma również na celu nie tylko poprawienie strony estetycznej twarzy, jak wyraźny owal oraz pozbycie się podwójnego podbródka, ale także niweluje bruksizm, usuwa nadmiar wody czy zwalcza napięcie mięśniowe.


 • Podsumowanie

 • Facemodeling, czyli masaż twarzy to naturalna technika poprawy wyglądu twarzy a co za tym idzie lepszego zdrowia zarówno fizycznego jak i psychicznego. Oddając się w nasze ręce, rozpoczynasz piękną przygodę bogatą o wiedzę z zakresu naturalnego liftingu twarzy. Finał tej przygody może być tylko jeden, mianowicie młodzieńczy wygląd bez inwazyjnych zabiegów. Odwiedź nasz salon masażu twarzy w Warszawie i przekonaj się na własnej skórze, jak świetnie możesz na nowo się w niej czuć

  Powrót do blogu