Kinezjotaping estetyczny

Jak w naturalny pozbyć się problemu drugiego podbródka?

Odpowiedź jest prosta FACETAPES, KOBIDO I FACEMODELING! Twoim największym kompleksem jest drugi podbródek? Nie jesteś jedyna, która zmaga się z drugim podbródkiem. To problem wielu kobiet w każdym wieku. Istnieje wiele czynników pojawiania się tzw. drugiej brody czy zastoi limfatycznych. Podłoże genetyczne, brak ruchu, nadwaga, zła postawa ciała to przyczyny powstawania drugiego podbródka. Pozbycie się tego problemu nie należy do najłatwiejszych, ale nie jest niemożliwe. Istnieje na rynku wiele inwazyjnych metod, które są bardzo kosztowne, bolesne oraz ingerują w naturalny wygląd skóry. Wybierz naturalny i skuteczny sposób na poprawę owalu twarzy i pozbycie się drugiego podbródka. To naprawdę działa ! 


Z wpisu dowiesz się:

  1. Nieinwazyjny sposób zniwelowania drugiego podbródka;
  2. Kinezjotaping estetyczny;
  1. Nieinwazyjny sposób zniwelowania drugiego podbródka;

Pierwszym etapem do nieinwazyjnej i skutecznej walki z tzw. drugą brodą jest masaż twarzy i okolic szyi. Masaż twarzy Kobido pobudza głębokie warstwy skóry i znajdujące się pod nią mięśnie, co w widoczny sposób pomaga poprawić owal twarzy i ujędrnić skórę. Masując twarz regularnie, poświęcając na to przynajmniej 10 minut dziennie jesteśmy w stanie sprawić, by nasze zmarszczki stały się mniej widocznie, a niektóre zredukować całkowicie. Masaż sprawia, że skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona, co umożliwia odprowadzenie limfy do węzłów chłonnych. Jednocześnie martwy naskórek zostaje usunięty, przez co skóra lepiej oddycha, a działanie kosmetyków jest skuteczniejsze.Masaż stymuluje skórę do produkcji kolagenu, który jest niezbędny do zapewnienia jej elastyczności i sprężystości. Zwisający podbródek to m.in. jeden z wielu niepożądanych efektów ubytku tej białkowej substancji w skórze. Masaż twarzy to nie tylko doskonały sposób na rozluźnienie po ciężkim dniu, pozbycia się opuchlizny, redukcji zmarszczek, ale także metoda na odzyskanie młodzieńczego wyglądu, energii oraz blasku skóry twarzy. 

  1. Kinezjotaping estetyczny;

Drugim etapem mającym przedłużyć i utrwalić efekt terapeutyczny masażu twarzy, w celu pozbycia się drugiego podbródka jest zastosowanie taśm kinezjologicznych Face Tapes..Są to dwa rodzaje specjalnie zaprojektowanych, gotowych do aplikacji, modelujących taśm, które są przeznaczone do stosowania na okolice dolnej części twarzy: okolice podbródka i mięśni żwacza.Produkt wykonany jest z najwyższej jakości bawełny i zbliżony do parametrów ludzkiej skóry, co sprawia, że dopasowuje się do każdego kształtu i rozmiaru twarzy. Aplikacja taśm ma za zadanie unieść delikatnie skórę do góry, co powoduje  zwiększenie przepływu krwi w danym miejscu oraz zwiększenie przestrzeni pomiędzy skórą, a powięzią. Ułatwia to transport substancji odżywczych i usunięcie toksyn.Systematyczne stosowanie taśm z poprzedzającym aplikacje masażem regeneruje tkanki, poprawia owal twarzy, niweluje drugi podbródek, pomaga uporać się z opuchlizną twarzy oraz bruksizmem. 


Pozbądź się drugiego podbródka, wymodeluj i odmłódź swoją twarz w naturalny i bezpieczny sposób! Face Tapes single chin to skuteczny lifting twarzy bez użycia skalpela!    

Powrót do blogu